Hotel TÝNEC
Klusáčkova 2
257 41 Týnec nad Sázavou
Tel.: +420 317 729 050
Řadit dle: Názvu podniku / Města

Služby - nalezeno 25 podniků

Jízda na koni Sportovní zařízení Ubytování Areál Barochov - Barochov

Areál BarochovAreál Barochov je outdoorové a rekreační středisko situované uprostřed luk, pastvin a lesů nedaleko od břehů řeky Sázavy.
 

Jízda na koni Půjčovny, opravny Stravování Ubytování Barokní statek Benice - Benice (Chrášťany)

Barokní statek BeniceNecelou hodinu cesty z Prahy, přímo v srdci bývalého panství arcivévody Františka Ferdinanda d’Este leží jedinečný barokní statek Benice, sídlo největšího soukromého chovatele starokladrubských koní u nás i ve světě, hřebčína FAVORY.
 

Půjčovny, opravny Sportovní zařízení Ubytování BISPORT - (outdoorové centrum) - Týnec nad Sázavou

BISPORTVodácké a turistické centrum najdete v Týnci nad Sázavou v těsné blízkosti řeky Sázavy u mostu přes ní. Bisport poskytuje služby půjčovny vodáckého vybavení a půjčovny horských kol. Provozuje lanový park s dvěmi lanovkami nad řekou a šestnácti překážkami ve dvou patrech nad sebou. Zajistí firemní programy, akce na míru i školní výlety.
 

Ubytování Nocležna u Kočky za komínem - Netvořice

Nocležna u Kočky za komínemSkromný a levný nocleh ve vašem pytli spacím neb v „našich peřinách“. Pro pohodlí vaše samostatný kloset a sprcha. V místnosti obytné můžete si uvařiti kávu a odpočívati, neb večer na dvorku našem poseděti u ohníčku a ráno pak vychutnati si snídani jako od babičky.
 

Kempy a tábořiště Ubytování Rekreační středisko „U Kocoura“ - Poříčí nad Sázavou

Rekreační středisko „U Kocoura“Uprostřed lesů lemujících břeh řeky Sázavy nedaleko Poříčí nad Sázavou, 30 minut jízdy autem z Prahy.
 
 
« 1 2 3 4 5 » »|